ایرانیت شانی

ایرانیت شانی:

ایرانیت شانی یکی از شناخته شده ترین و کاربردی‌ترین انواع ایرانیت به شمار می‌آید. این ورق‌ها از مواد بازیافتی و در دو شکل صاف و موج‌دار تولید می‌شوند. بازیافتی بودن مواد اولیه ایرانیت شانی، تاثیر چشمگیری بر قیمت این ورق‌ها دارد و باعث کاهش قیمت آن‌ها می‌شود.

ایرانیت شانی اغلب با ایرانیت سیمانی مورد مقایسه قرار می‌گیرد. در بیان شباهت‌های این ورق‌ها، می‌توان به کاربرد آن‌ها اشاره نمود. هر دو نوع ورق، در پوشش سقف به کار می‌روند. نیز هر دو از مقاومت خوبی برخوردار هستند. هم‌چنین، در نصب آن‌ها، از مصالح ساختمانی خاصی استفاده نمی‌شود. افزون بر این، تفاوت‌هایی را نیز می‌توان برای ایرانیت شانی و ایران سیمانی برشمرد. از جمله این تفاوت‌ها، تفاوت در وزن و قیمت است و وزن و قیمت ایرانیت سیمانی بیشتر از ایرانیت شانی است.

در فرایند نصب ورق‌های ایرانیت شانی، باید زیرسازی‌های مناسبی انجام شود. این زیرسازی‌ها که اغلب از سازه‌های فلزی یا چوبی است، باید در برابر شرایط جوی مثل باد و باران مقاومت لازم را داشته باشند.

کاربردهای ایرانیت شانی:

← کاربرد نوع موج‌دار ایرانیت شانی اغلب در پوشش سقف سازه‌های مسکونی، صنعتی، تجاری و اداری مانند آپارتمان‌ها، انبارها، اداره‌ها، کارخانه‌ها و … ؛

← کاربرد نوع صاف ایرانیت شانی در نماهای داخلی و خارجی، اجرای سقف کاذب و … .

مزیت‌ها و ویژگی‌های ایرانیت شانی:

⇐ مقرون به‌صرفه بودن نسبت به انواع دیگر ایرانیت‌ها؛

⇐ وزن سبک؛

⇐ حمل و نقل آسان؛

⇐ استحکام و مقاومت بالا؛

⇐ ضد ضربه و نشکن بودن؛

⇐ دوام و طول عمر بالا؛

⇐ کیفیت خوب و مناسب؛

⇐ قابل اشتعال نبودن؛

⇐ امکان تولید در رنگ‌بندی‌های مختلف؛

⇐ سازگاری با محیط زیست.

*عدم امکان استفاده از این ورق‌ها در نماهای معرض دید سازه‌های مسکونی به دلیل فقدان زیبایی ظاهری و عدم هماهنگی با دیگر قسمت‌های نماها را می‌توان از معایب ورق‌های ایرانیت شانی به شمار آورد.*

 

قیمت ایرانیت شانی:

قیمت‌گذاری ایرانیت شانی براساس فاکتورهای متعددی می‌تواند باشد. اندازه و ابعاد آن، شرکت تولیدکننده‌،  و کیفیت مواد اولیه از مهم‌ترین عوامل در تعیین قیمت این ورق‌ها هستند. 

در صورت وجود هرگونه سوال در خصوص ایرانیت شانی و خرید  با کیفیت‌ترین ورق‌های ایرانیت شانی با نازل‌ترین قیمت می‌توانید با ما در تماس باشید.

نحوه خرید ایرانیت شانی:

فروشگاه سالار ارائه دهنده بهترین نوع ورق‌های ایرانیت شانی با حداقل قیمت است. مشتریان گرامی پس از انتخاب محصول مورد نظر خود، می‌توانند به‌منظور استعلام موجودی و قیمت آن و نیز خرید محصولات با شماره‌های ۵۵۶۴۶۵۲۲-۰۲۱، ۷۷۷۸۱۳۶۸-۰۲۱، ۰۹۱۲۱۸۳۱۵۳۸ تماس حاصل نمایند.  

∗امکان ارسال سریع محصولات به تهران و کرج∗

∗امکان ارسال محصولات توسط باربری به دیگر شهرها∗

LinkedIn
Telegram
WhatsApp