لوله سیمانی

لوله سیمانی:

لوله سیمانی از ترکیب سیمان و الیاف نسوز تولید می‌شود و به دلیل همین مواد اولیه، از استحکام، سختی و نیز مقاومت بسیار بالایی در برابر دما و حرارت زیاد را داراست.

این لوله‌ها به نام لوله دودکش نیز شناخته می‌شوند. لوله سیمانی در اشکال و سایزهای مختلف به بازار عرضه می‌شوند. این لوله‌ها با توجه به کیفیت خوب و قیمت مناسب طرفداران زیادی دارد. انواع لوله سیمانی در ذیل قابل مشاهده است:

لوله سیمانی گرد:

این نوع لوله سیمانی بیشترین کاربرد را در لوله بخاری و شومینه دارد و در قطرهای 100، 150، 200، 250 و 300 سانتی‌متر در بازار موجود هستند. زانو، کلاهک و بوشن از ملزوماتی هستند که در نصب لوله سیمانی گرد مورد نیاز هستند.

کانال چهارگوش یا کتابی:

یکی دیگر از انواع لوله سیمانی، کانال چهارگوش است. این نوع لوله سیمانی در ابعاد 100 در 150، 150 در 200، و 200 در 300 تولید می‌شوند. و با توجه به دارا بودن بوشن، در نصب به ملزومات اتصال نیاز ندارند.

لوله سیمانی فشار قوی:

به‌منظور انتقال آب مورد استفاده قرار می‌گیرند.

لوله سیمانی باربیکیو
کاربرد لوله سیمانی
کاربردهای لوله سیمانی:

← کاربرد به عنوان دودکش؛ به عنوان مثال در انواع شومینه‌ها و بخاری‌ها؛

← استفاده در موتورخانه‌ها؛

←  کاربرد در انتقال آب و فاضلاب.

قیمت لوله سیمانی:

عوامل متعددی در تعیین قیمت لوله سیمانی تاثیرگذار هستند. از جمله این عوامل می‌توان به قطر، اندازه، نوع و شرکت تولید کننده اشاره کرد.

در صورت وجود هرگونه سوال در خصوص انواع لوله سیمانی و خرید آن‌ها می‌توانید با ما در تماس باشید.

نحوه خرید لوله سیمانی:

فروشگاه سالار با بیش از سی سال تجربه تولید، توزیع و فروش محصولات ساختمانی، لوله‌‌های سیمانی را با بهترین کیفیت و کمترین قیمت به مشتریان عزیز تقدیم می‌نماید. مشتریان گرامی پس از انتخاب محصول مورد نظر خود، می‌توانند به‌منظور استعلام موجودی و  قیمت آن و نیز خرید محصولات با شماره‌های ۵۵۶۴۶۵۲۲۰۲۱، ۷۷۷۸۱۳۶۸-۰۲۱، ۰۹۱۲۱۸۳۱۵۳۸ تماس حاصل نمایند.  

∗امکان ارسال سریع محصولات به تهران و کرج∗

∗امکان ارسال محصولات توسط باربری به دیگر شهرها∗


LinkedIn
Telegram
WhatsApp